אם אתם מחפשים צוות גישור בדרום הארץ (בפריסה בכל אזור הדרום) - צוות שמאחוריו עשרות רבות של גישורים מוצלחים - הגעתם למקום הנכון!

יש לנו מגשרים בפריסה מלאה בדרום הארץ - מרחובות ועד לירוחם, דימונה - דרך באר שבע, אשקלון, יבנה, גדרה, אשדוד ואשקלון - וכל הישובים הקטנים ביניהם. צוות המגשרים שלנו באזור הדרום ישמח לעמוד לרשותכם - ולעזור לכם להגיע לחוף מבטחים בו תוכלו מצד אחד לסיים את הסכסוך הגדול שנקרא גירושין ומצד שני להמשיך בחייכם בצורה הנכונה והטובה ביותר.

את הניסיון שלנו, בכל סוגי הגירושין - לא תוכלו למצוא במקומות אחרים. עבודה עם מוסכם, גוף הגישור המוביל בישראל, משמעותה מספר דברים:

1. ניסיון של מאות גישורים ברחבי הארץ בשנים האחרונות. בסופו של דבר אתם רוצים לשבת בחדר עם מגשרים מנוסים שיודעים בדיוק איך לנהל את חוסר התקשורת והמאבקים ביניכם ולהצליח להגיע להסכמות ששני הצדדים חיים איתם בשלום.

2. גוף גדול - בשונה מעבודה עם מגשר בודד ופנייה ישירה למגשר, יש לכם בית במוסכם. אם מסיבה כלשהיא לא מצא חן בעיניכם המגשר או המגשרת, אנחנו יודעים להחליפם. מגשרת הבית, מאיה שפירא, עומדת לרשותכם בכל עניין והתייעצות גם בתהליך הגישור עצמו.

גם בהקשר לחוק, אבל גם ללא קשר - אם אתם שוקלים להתגרש (אפילו אם בן הזוג אינו יודע עדיין) פנו אלינו עוד היום לשיחה קצרה. נשמח להציג בפניכם את האלטרנטיבה השפויה, הזולה והמהירה ביותר - גישור גירושין. צוות מגשרים ומגשרות מקצועי, כולם עורכי דין בהכשרתם ומכירים היטב את תחום ענייני משפחה ואת החוק.

ערים שאנחנו פעילים בהם: אשדוד, אשקלון, רחובות, יבנה, גדרה, קרית גת, קרית מלאכי, ערד, דימונה, אופקים, נתיבות ובאר שבע כמובן.