בשנים האחרונות הפך הגישור, במגוון תחומים לאלטרנטיבה ראויה למערכת המשפט העמוסה. אם אתם מחפשים מגשר בבאר שבע, אנחנו מומחים בגישור גירושין אך לא רק

בסניף שלנו בבאר שבע, באווירה רגועה ותומכת, נוכל להיפגש ולשוחח כיצד אתם ממשיכים הלאה בחיים עם מינימום נפגעים, תוך טיפול בכל הנושאים החשובים שהכרחי לטפל בהם במסגרת הסכם גירושין. בצוות שלנו מגשרים וגם מגשרות שמתמחים בתחום גירושין, חלקם עסקו ועוסקים בכך גם כמייצגים בבתי המשפט. את הידע והניסיון הרב שצברו המגשרים שלנו אנו מביאים לעולם הגישור.

מה צפוי לכם?

הגישור הוא הליך מהיר יחסית - בין 1-3 חודשים ואתם יכולים לסיים את כל הההליך. השליטה בידיים שלכם ואתם קובעים את הקצב. במהלך הגישור עולים כל הנושאים החשובים בהליך הגירושין: חלוקת הנכסים, משמורת והתנהלות עתידית בענייני ילדים, זכויות וחובות ועוד - כל הנושאים יכוסו על ידנו והכל יכנס להסכם גירושין שמנוסח על ידי המגשר/ת שהם גם עו"ד ועובר לאחר מכן לאישור בית המשפט.

עלות הגישור נמוכה בעד 80% מעלות גירושין בבתי המשפט והיא מגיע לסך של כמה אלפי שקלים בודדים לכל צד. שימרו את הכסף שלכם להמשך החיים ואל תבזבזו אותו בבתי המשפט ובמלחמות מיותרות.

יש לנו סניף בעומר וסניף בבאר שבע ונשמח לעמוד לרשותכם

עומר: עומרים 9